efekty Trizer opinie odchudzanie cena oraz dawkoanie forum apteka
Trizer – Czy odchudza? Poznaj opinie i prawdziwe efekty.
3 (60%) 10 głosy

Tabletki na odchudzanie, które pozwoliłam nieco omówić w tej publikacji dostępne są od długiego czasu, jednak można śmiało napisać iż omawiany suplement w ostatnim czasie traci swoją popularność na rzecz innych preparatów takich jak Slimetrol czy też SlimBerry i GM Forte. Jednak czuje się zobowiązana je omówić. Mowa oczywiście o tabletkach Trizer, które ze względu na swój wygląd są dość łatwo rozpoznawalne i tu wielki plus dla projektantów loga jak i całej tej szaty graficznej etykiety itp. ponieważ wpada w oko i jest ciekawie zaprezentowanym suplementem spośród wielu innych. W tym artykule, a właściwie recenzji postarałam się omówić wiele ważnych kwestii, które są dość istotne przy podjęciu decyzji zakupu. Znajdziemy więc takie informacje jak skład ogólny suplementu Trizer oraz efekty jakie powinniśmy oczekiwać po jego suplementacji podane przez samego producenta a także opinie osób, które zdążyły już sprawdzić ten produkt i wiele innych szczegółów, w tym odpowiednie dawkowanie i ewentualne skutki uboczne. Czy tabletki Trizer są skuteczne w procesie odchudzania? Na to pytanie nie odpowiem wprost, jednak dzięki tej recenzji dowiesz się czy warto i zmniejszysz ryzyko nieudanego zakupu omawianego preparatu.

Opinie Trizer

Zaczynając od najważniejszej kwestii, kwestii opinii a więc wypowiedzi osób, które miały już okazję sprawdzić produkt możemy dowiedzieć się jeszcze więcej o praktycznej części stosowania preparatu niż od samego dystrybutora. Niestety w chwili obecnej opinie o Trizer są w zdecydowanej większości negatywne. Wiele osób komentujących działanie oraz sam produkt jest dość łagodnie pisząc zawiedziona marną skutecznością tego suplementu. Oberwało się także innym kwestiom dotyczącym tego preparatu, bowiem także i cena według opiniujących w sieci jest zbyt wysoka, a więc nie jest adekwatna do prawdziwej skuteczności omawianego produktu przeznaczonego na odchudzanie, o czym można przeczytać w treści różnego rodzaju komentarzy dostępnych na portalach społecznościowych a także na blogach oraz na forach dyskusyjnych, w tym także forum Kafeteria. Z tego co wyczytałam wśród opinii, duża część osób narzekała także na brak kontaktu z dystrybutorem preparatu. Polecam zapoznać się osobiście z tego typu komentarzami, ponieważ można dowiedzieć się niemało na temat suplementu, niestety zwykle w negatywnym świetle.


Ranking Tabletek na Odchudzanie - Listopad 2019r

Ostatnia aktualizacja rankingu: 18.01.2020

Skład Trizer

Jako, iż opinie nie zachęcają nas do nabycia recenzowanego produktu, to jednak warto przynajmniej zapoznać się z jego składem a potem także z efektami opublikowanymi przez producenta, których powinniśmy się spodziewać, oczywiście teoretycznie. W przypadku składników, Trizer prezentuje się ciekawie, aczkolwiek zawiera głównie składniki, które dostępne są w innych suplementach przeznaczonych na wspomaganie w procesie odchudzania. W preparacie powinniśmy znaleźć:

 • Ekstrakt z zielonej herbaty.
 • Ekstrakt z gorzkiej pomarańczy.
 • Ekstrakt z guarany.
 • Ekstrakt z pieprzu kajeńskiego.
 • Ekstrakt z ziaren zielonej kawy.
 • Ekstrakt ze skrzypu polnego, pokrzywy oraz mniszka lekarskiego.
 • Kofeina.

Wiele dalszych szczegółów na temat składu można znaleźć na oficjalnej stronie sprzedażowej omawianego suplementu. W chwili obecnej dostępna jest specjalna ulotka na której można znaleźć szczegółowy skład w tym minerały i witaminy.

Efekty Trizer

Wiemy już, że omawiany suplement nie cieszy się dość przychylnym odbiorem, jednak jako że chciałabym mimo to zachować obiektywność postarałam się mniej więcej skrócić ewentualne efekty, które powinniśmy oczekiwać po suplementacji Trizer oczywiście podane przez dystrybutora, bo jak już wiemy w praktyce nie przekłada się dość dobrze. Co takiego powinniśmy oczekiwać? Sprawdźmy:

odchudznie Trizer efekty oraz skutki uboczne i dawkowanie bez recepty

 • Redukcja zbędnej tkanki tłuszczowej
 • Eliminacja wody podskórnej
 • Ograniczenie apetytu
 • Poprawienie metabolizmu

Szczerze na temat efektów dostaliśmy tylko ogólne informacje a szkoda, bo konkurencyjne środki zwykle mają ładnie wypisane punkt po punkcie skutki dawkowania oraz ich charakterystykę i wpływ na organizm. W przypadku Trizer obyło się tylko do kilku punktów… Warto pamiętać, iż opisane wyżej efekty są czysto teoretyczne, sprawdzając opinie w sieci na temat tego suplementu można dojść do wniosku, iż są bardzo trudne do osiągnięcia przy jego suplementacji.

Dawkowanie Trizer

W kwestii dawkowania producent na szczęście nie był enigmatyczny, ponieważ informacje te zostały opublikowane przez producenta. Zaleca on suplementację od 1 do 3 kapsułek dziennie, przy czym zastrzega by każdą kapsułkę przyjmować minimum 30 minut przed posiłkiem popijając szklanką czystej wody. Warto również wiedzieć, iż przechowywanie tego typu produktu zwykle powinno odbywać się w suchym i zacienionym miejscu niedostępnym dla dzieci, ponieważ suplement przeznaczony jest wyłącznie dla osób dorosłych, wykluczając dzieci oraz kobiety w ciązy lub w okresie karmienia piersią.

Skutki uboczne Trizer

Warto wiedzieć, iż teoretycznie preparat ten nie powinien powodować skutków ubocznych, jednak w przypadku złego samopoczucia po jego suplementacji, należy przestać dawkować omawiany suplement i skonsultować się z lekarzem. Warto również skonsultować się ze specjalistą w przypadku wątpliwości dotyczącego składu, ponieważ preparat ten może zawierać m.in. alergeny!

Cena Trizer

Zapoznając się z opiniami na temat tych tabletek na odchudzanie wspomniałam o jego dość wysokiej cenie, która według opiniujących nie jest adekwatna do jakości a więc skuteczności preparatu. W chwili publikacji tej recenzji najniższa cena Trizer wynosi 137 złotych i jest dostępna w kilku pakietach. Czy warto kupić ten produkt za taką cenę? Polecam się zastanowić, ponieważ w chwili obecnej jego zakup może okazać się nietrafioną inwestycją.

Gdzie kupić Trizer

Warto wiedzieć, iż omawiany preparat dostępny jest bez recepty, jednak nie jest możliwy do nabycia w aptekach. Można go zakupić na oficjalnej stronie producenta oraz na Allegro. Jest to dość uciążliwy sposób zakupu zwłaszcza dla osób, które mają problemy z korzystaniem z komputera bądź smartfona. Przed zakupem polecam zadać sobie pytanie czy warto kupić Trizer znając już jego opinie dostępne w sieci, osób które już sprawdziły ten produkt i zopiniowały go najczęściej negatywnie.

Co na odchudzanie zamiast Trizer?

Probiox Plus odchudzanieJeżeli nadal poszukujesz czegoś co pomoże Tobie schudnąć bez wysiłku, to od siebie mogę polecić Probiox Plus o którym już zdążyłam napisać dość wyczerpującą recenzje. Nie jest to drogi preparat i w moim przypadku pomógł mi pozbyć się zbędnych kilogramów bez zmiany swojego stylu życia, być może pomoże i Tobie. Myślę, że jest to dobra alternatywa, tym bardziej że wiele osób poleca Probiox Plus na odchudzanie – taki wniosek można wyczytać z opinii dostępnych w sieci a Ja osobiście się o tym przekonałam. Skład jest bezpieczny, dość charakterystyczny, efekty obiecywane przez producenta również ciekawe, ale nie będę się rozpisywać, kupisz go pod poniższym przyciskiem. Życzę udanej suplementacji!

Szczegóły i zakup Probiox Plus

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here