opinie Slimmer cena skład efekty
Slimmer – Opinie, efekty, skład, cena. Czy warto?
4.3 (86%) 10 głosy

Slimmer to kolejne tabletki na odchudzanie dostępne na polskim rynku, które w ostatnim czasie zainteresowały mnie, dlatego w tej publikacji ogólnie opiszę to co warto wiedzieć na temat tego suplementu przeznaczonego na odchudzanie. Niestety tym razem razem będzie dość krótko z dwóch powodów. Pierwszy jest taki, że niestety dość późno zabrałam się za omówienie tego suplementu na odchudzanie. Drugi powód to praktycznie brak informacji na temat tego suplementu o nazwie Slimmer. Szukając tego preparatu po jego nazwie w sieci trafimy zapewne na Slimmer Time, ale to nie jest ten sam produkt. Nie mam też praktycznie informacji na temat tego jak wygląda ten produkt na odchudzanie.

Opinie Slimmer

Slimmer nie posiada opinii w sieci, można się za to otrzeć o opinie wyrażone przez kilka serwisów, jednak nie brzmią zbyt obiektywnie, dlatego je pominę. Zapewne opinie pojawią się w niedługim czasie po tej publikacji, w chwili obecnej tak jak pisałam wcześniej, nie ma ich lub poprostu brakuje mi szczęścia by je znaleźć. By poznać opinie polecm skomentować poniżej tą publikację lub poprostu założyć temat na dowolnym forum – najlepiej sportowym i tam dopytać o opinie na temat suplementu Slimmer.


Ranking Tabletek na Odchudzanie - Listopad 2019r

Ostatnia aktualizacja rankingu: 23.01.2020

Efekty Slimmer

Jako, że nie odnalazłam opinii na temat tego preparatu, to również i w tej kwestii ciężko jest napisać jak jest z efektami, jednak krążą informacje, że producent obiecuje schudnięcie o 4 kilogramy tygodniowo, co jest w sumie realnym wynikiem, jednak wstrzymałabym się tutaj z zachwytem i chciałabym przypomnieć o braku opinii osób, które miały okazję sprawdzić ten suplement. Nikt przecież nie chciałby kupić kota w worku. Niewiemy też o tym czy Slimmer zwalcza efekt jojo oraz jak wpływa na nasze samopoczucie.

Skład Slimmer

Niestety skład Slimmer nie jest znany, jednak gdy uda mi się zdobyć informacje na temat składu tego suplementu, to odrazu zaktualizuję ten wpis. W tej chwili nie ma jawnych informacji o składzie i i nie mogę napisać czy ten preparat będzie bezpieczny.

Cena Slimmer

Również i cena tych tabletek nie jest nam znana. Prawdopodobnie będzie ona oscylowała w granicach 140-170 złotych za 60 tabletek. Nie mamy też informacji o tym, czy przy zakupie suplementu na odchudzanie przysługuje nam gwarancja i na jakich warunkach miałaby się ona opierać.

Gdzie kupić Slimmer?

Slimmer najlepiej jest kupić na oficjalnej stronie producenta. Nie jest on dostępny w aptece i nigdy nie będzie – wszystko na to wskazuje.

Co na odchudzanie zamiast Slimmer?

Probiox Plus odchudzanieMam jeden, dość dobry suplement na odchudzanie, który mogłabym polecić. Jest nim Probiox Plus, który sama stosowałam i napisałam o nim nawet recenzję tutaj. Nie jest to drogi preparat, a co ciekawe sporo opiniujących go poleca na odchudzanie. Myślę, że to bardzo dobra alternatywa na odchudzanie, przekonał mnie do tego również jego bezpieczny i bogaty skład. W sumie nie będe się rozpisywać, tabletki na odchudzanie Probiox Plus kupisz tutaj:

Szczegóły i zakup Probiox Plus

6 KOMENTARZE

 1. olcik

  to są plastry na odchudzanie tak?

 2. klaudia_b8

  Szukam informacji i mało o nim piszą, chyba wybiorę inny suplement na odchudzanie.

 3. Krupeczka

  Jest jakaś ulotka tych plastrów?

 4. milka

  A to nie są plastry tylko poprostu tabletki

 5. megi

  Strona producenta nie chce się wczytać;(

 6. Edytka

  Nie wydaje mi się że to dobry suplement, także zgadzam się z tobą co napisałaś, są lepsze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here