Efekty i opinie Ketominal oraz opinia własna
Ketominal – Efekty oraz opinie. Jaka cena i skład, czy warto?
3 (60%) 3 głosy

Ketominal to suplement diety na odchudzanie, dostępny od maja 2019 roku. W moim wpisie zostały zawarte pewne szczegóły o których warto wiedzieć przynajmniej z czystej ciekawości. Jest to swego rodzaju sposób na poznanie właściwości tego produktu.
W moim wpisie zostały opisane takie szczegóły jak skład ogólny, efekty (pewne źródła podają, iż efekty Ketominal nie zostały potwierdzone, warto trzymać się właśnie tej wersji przed zakupem) a także opinie o Ketominal a właściwie małe podsumowanie. Pozostałymi szczegółami które udało i się omówić w tym artykule są również jego możliwe skutki uboczne, cena i informacje o tym gdzie kupić oryginalny suplement z oficjalnego źródła.
Źródła z których czerpałam szczegóły danego preparatu to zwykle różnego rodzaju forum dyskusyjne, blogi, portale społecznościowe czy też serwisy informacyjne. Nie ukrywam, produkt prezentuje się ciekawie ale z góry zakładam, że prawdopodobnie jest to produkt którego działanie raczej nie zaskoczy nas pozytywnie.
Czy naprawdę Ketominal jest skuteczny na odchudzanie i co warto wiedzieć o tych kapsułkach? Postaram się odpowiedzieć w poniższym wpisie.


Ranking Tabletek na Odchudzanie - Listopad 2019r

Ostatnia aktualizacja rankingu: 23.01.2020

Skład Ketominal

Jedna z najważniejszych kwestii od której myślę, że warto zacząć ten wpis. Dotyczy ona przecież bezpieczeństwa naszego organizmu, dlatego już teraz poinformuję o tym, że w przypadku posiadania wątpliwości co do tego preparatu należy zasięgnąć porady lekarza. W składzie produktu prawdopodobnie mogą znajdować się niebezpieczne dla zdrowia alergeny.
Skład ogólny Ketominal przedstawia się w następujący sposób (na podstawie różnych źródeł):

 • Ekstrakt z pieprzu kajeńskiego.
 • Ekstrakt liści oliwki europejskiej.
 • Kmin rzymski.
 • L-karnityna.
 • Mięta lekarska.
 • Zielone ziarna kawy.
 • Przywrotnik pospolity.

Muszę przyznać, składniki brzmią naprawdę interesująco. Osobiście jednak mam pewne wątpliwości co do tego, czy taki zestaw składników może pomóc nam skutecznie schudnąć (czas odchudzania zapewne długi i oczywiście efekt jojo – moja osobista opinia).
Tak czy inaczej przedstawione powyżej właściwości to zaledwie skład ogólny. Niestety pozostałe szczegóły zapewne dostępne są w ulotce lub na opakowaniu Ketominal. Jest to zła wiadomość, ponieważ o pozostałych składnikach nie mamy możliwości dowiedzieć się przed zakupem, przynajmniej w obecnej chwili.

Efekty Ketominal

Ciekawa kwestia do omówienia, jednak z mojej opinii wynika, że nie powinniśmy oczekiwać cudów po tego typu suplemencie diety. Powodów jest wiele, jednym z nich są niepotwierdzone efekty produktu, który teoretycznie ma coś tam zadziałać, jednak w praktyce możemy być rozczarowani (piszę tego z własnego doświadczenia, niestety zawiodłam się na wielu podobnych produktach). To są moje subiektywne odczucia, jednak z ciekawości można zapoznać się z efektami o których pisze się na stronach producenta. Przedstawiają go w następującymi efektami:

 • Redukcja pomarańczowej skórki.
 • Zmniejszenie apetytu.
 • Polepszenie koncentracji.
 • Brak cellulitu.
  I tak dalej. Jeszcze raz wspomnę, że efekty te nie zostały w wiarygodny sposób potwierdzone.

Warto wiedzieć, że skuteczność odchudzania zależy również od naszego stylu życia. Należy zwrócić na prawidłową dietę jak i aktywność fizyczną.

Opinie o Ketominal

Tabletki na odchudzanie o których mowa dostępne są od maja 2019 roku, przynajmniej tak mi się na ten moment wydaje, raczej słusznie. Z tego też powodu, że jest to dość młody produkt, brakuje w sieci ciekawych, wartościowych opinii. Zwykle te powinny być dostępne na przeróżnych stronach internetowych (portale społecznościowe, blogi, forum dyskusyjne). Poszukując opinii o Ketominal nie znajdziemy nic na moment publikacji mojego wpisu. Jak na razie jest to smutna wiadomość dla osób, którzy częściej zwracają uwagę na komentarze i doświadczenia osób które miały już okazję sprawdzić produkt.
Jeżeli jesteś osobą, która sprawdziła już Ketominal, podziel się opinią na dole w sekcji komentarzy. Z pewnością przyda się dla osób, którzy byliby zainteresowani zakupem tego suplementu diety.

Podsumowując. Opinie o Ketominal w obecnej chwili nie istnieją.

Skutki uboczne Ketominal

Tak jak w sekcji opinii, tak również i w tej brakuje pewnych informacji. Jest to o tyle ważna kwestia, ponieważ dotyczy ona naszego zdrowia jak i komfortu. Nie odnalazłam szczegółów o możliwych skutkach ubocznych, dlatego też w przypadku posiadania wątpliwości zaleca się konsultację z lekarzem. Raczej powinien rozwiać wszelkie wątpliwości.

Cena Ketominal

Koszt produktu również ma wpływ na naszą decyzję i oczywiście na atrakcyjność oferty. W chwili publikacji mojego wpisu, cena Ketominal to 137 PLN. Do ceny należy doliczyć koszt za przesyłkę.

Gdzie kupić Ketominal

Jak zapewne można się domyśleć, suplement ten nie jest dostępny w aptekach jak i w sklepach stacjonarnych. Jeżeli poszukujesz preparatu na odchudzanie w aptece bez recepty, niestety pozostaje skorzystać z innej oferty konkurencyjnego produktu. W chwili obecnej oferta przedstawionych kapsułek dostępna jest wyłącznie na stronie producenta. Ze względu na wiele nieścisłości, brak wiarygodnych opinii i rezultatów itp. być może lepiej jest wstrzymać się z jego zakupem. Oczywiście jest to moja osobista opinia w tej kwestii.

Co ostatnio stosowałam na odchudzanie?

Slimetrol Forte dietyW czasie gdy wrzuciłam ten wpis stosowałam tabletki na odchudzanie Slimetrol Forte. Jest to popularny produkt, dostępny w Polsce już od kilku lat. Opinie są w większości dość pozytywne, cena adekwatna do jakości, skład bezpieczny a efekty wyglądają interesująco. Na chwilę obecną nie napisałam recenzji na jego temat (jestem jeszcze w trakcie testowania tych kapsułek), ale myślę że najlepiej jest zainteresować się ofertą na oficjalnej stronie producenta. Aby poznać szczegóły lub kupić go, należy kliknąć w poniższy przycisk.

Szczegóły i zakup Slimetrol Forte

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here