Citro Slim – Opinie i efekty produktu na odchudzanie
Oceń

Odkryłaś kilka nieestetycznych kilogramów na swoich biodrach? Zmniejsz wagę szybko i skutecznie, bez głodówek i uciążliwego liczenia kalorii – to możliwe. Umożliwiają to tak zwane Citro Slim. Są to produkty ziołowe, które dzięki swoim naturalnym składnikom ułatwiają odchudzanie. Kapsułki Citro Slim mogą skutecznie wesprzeć Cię w drodze do upragnionej wagi – tak przynajmniej obiecuje producent. Przyjrzeliśmy się z bliska Citro Slim.

Co to jest Citro Slim?

Kapsułki Citro Slim mają za zadanie zapobiegać odkładaniu się w organizmie tłuszczu, który spożywasz. Jest on neutralizowany i wydalany z organizmu. Jednocześnie Citro Slim ma również tłumić uczucie głodu i zapobiegać okropnym zachciankom.

Dzięki temu nie tylko zjesz mniej, ale także nie będziesz już musiał podjadać między posiłkami dzięki hamującemu apetyt działaniu kapsułek. Dodatkowo stymulowane jest również spalanie tłuszczu.

Test Citro Slim

Chcieliśmy się dowiedzieć, czy Citro Slim rzeczywiście dostarcza to, co obiecuje producent i przetestowaliśmy kapsułki dla Ciebie. Kapsułki zamówiliśmy w sklepie internetowym, który zawsze zachwyca nas szybką i niezawodną dostawą. Po dwóch dniach otrzymaliśmy przesyłkę z kapsułkami, a nasza redaktorka lifestyle Lena rozpoczęła 30-dniowy test.

Po urodzeniu córki, Lena nadal ma kilka kilogramów za dużo w miejscach, w których żadna kobieta nie lubi mieć „zwiotczenia” – na brzuchu i udach. Niestety, rodzina, praca i sport nie zawsze dają się tak dobrze pogodzić, więc odchudzanie nie wychodzi jej najlepiej.

Dzień 1

Zaczęła przyjmować kapsułki Citro Slim. Zgodnie z zaleceniami producenta, Lena przyjmowała dwie kapsułki dziennie, popijając dużą ilością płynu. Kapsułki są łatwe do połknięcia i są całkowicie bez smaku.

Dzień 15

Po 15 dniach dokonaliśmy podsumowania sytuacji. Nie zmieniła diety, ale zauważyła, że jadła znacznie mniej, bo prawie nie była głodna. Co powiedziała waga – w końcu 2,7 kg mniej. To już jest bardzo dobry początek.

Dzień 30

Wielkość porcji podczas posiłków znacznie się zmniejszyła, prawie nie jest głodna, więc naprawdę je mniej, nie walcząc i nie głodząc się. Zachcianki żywieniowe również ustały, a popołudniowy batonik czekoladowy został w szafce. Ogólnie czuła się sprawniejsza i bardziej energiczna. Wynik na wadze również był imponujący – 5,5 kg mniej. Lena jest zachwycona i o duży krok bliżej do swojej upragnionej wagi.

Opinie Citro Slim

Co inni klienci mówią o kapsułkach Citro Slim? Szybko znaleźliśmy prawdziwe opinie w sieci. Klienci, którzy zmniejszyli swoją wagę z kapsułkami ICG potwierdzili skuteczne działanie produktu.

Kapsułki tłumią uczucie głodu, a także zapobiegają łaknieniu, o czym wie każdy, kto kiedykolwiek stosował dietę. Pozytywnie oceniana jest również dobra tolerancja kapsułek. Są łatwe do połknięcia i całkowicie pozbawione smaku.

Efekty Citro Slim

Kapsułki są czysto ziołowe i zawierają aktywny składnik HCA (kwas hydroksycytrynowy), który jest ekstrahowany z indyjskiej rośliny przyprawowej Garcinia Cambogia. Ten aktywny składnik zapewnia, że węglowodany, które spożywasz z jedzeniem nie są gromadzone jako nadmiar tłuszczu, ale są neutralizowane i wydalane. Ponadto kapsułki działają jako naturalny środek hamujący apetyt i sprawiają, że szybko czujesz się najedzony.

Stosowanie Citro Slim

Producent zaleca przyjmowanie dwóch kapsułek dziennie przed posiłkami, tj. rano i wieczorem. Kapsułki Citro Slim należy przyjmować bez rozgryzania, popijając dużą ilością płynu.

Kapsułki zawierają tylko naturalne składniki. Badanie lekarskie na początku przyjmowania nie jest konieczne. Jeśli jednak cierpisz na schorzenia, które mogą przeszkadzać w stosowaniu diety, wskazane jest przeprowadzenie badania.

Dla kogo przeznaczony jest Citro Slim?

Każdy, kto chce zmniejszyć swoją wagę może wziąć kapsułki. Ponieważ są one oparte na składnikach ziołowych, nie ma potrzeby martwić się o interakcje z innymi lekami.
Kto powinien zrezygnować z ich przyjmowania?

Ogólnie rzecz biorąc, przyjmowanie kapsułek Citro Slim jest całkowicie bezpieczne. Kobiety w ciąży i matki karmiące piersią powinny jednak wcześniej skonsultować się z lekarzem, ponieważ nie ma badań dotyczących wpływu kapsułek na płód ani tego, czy substancja czynna przenika do mleka matki.

Skutki uboczne Citro Slim

Do tej pory nie odnotowano żadnych skutków ubocznych. Dobra tolerancja kapsułek została potwierdzona przez wielu użytkowników. Należy jednak sprawdzić składniki przed przyjęciem jakiegokolwiek suplementu diety, jeśli masz nietolerancje na jeden lub więcej z nich. Wówczas należy powstrzymać się od ich przyjmowania.

Gdzie kupić Citro Slim?

Caspules Citro Slim można wygodnie zamówić online. Oprócz Amazona, kapsułki oferuje również sklep internetowy. Citro Slim nie jest dostępny w aptekach, ani w drogeriach typu DM czy Rossmann.

Cena Citro Slim

Amazon oferuje kapsułki w cenie 34,90 euro. Przy zamówieniu tutaj obowiązują jednak koszty wysyłki.

Popularny detalista internetowy oferuje puszkę za 39 euro, – a nawet bez kosztów wysyłki, ponieważ zapłaci je za Ciebie, jeśli zamówienie jest warte 29 euro lub więcej.

Jednocześnie oferuje jeszcze więcej oszczędności. Jeśli zdecydujesz się na zakup dwóch opakowań kapsułek Citro Slim za cenę 78€, kolejne opakowanie otrzymasz za darmo. Jeśli kupisz trzy puszki kapsułek ICG, zapłacisz €117,- i otrzymasz dwa dodatkowe opakowania za darmo.

Najczęściej zadawane pytania

Istnieją niezliczone produkty dietetyczne na rynku z najbardziej olśniewających obietnic. Nie dziwi więc fakt, że ciągle otrzymujemy liczne pytania dotyczące kapsułek Citro Slim. Zebraliśmy tu dla Ciebie te najczęściej spotykane.

Ile mogę schudnąć przyjmując Citro Slim?

Ponieważ kapsułki działają inaczej na każdą osobę, nie jest możliwe udzielenie ogólnej odpowiedzi na to pytanie. Co do zasady, można stracić jeden kilogram tłuszczu na tydzień z pomocą kapsułek, to również zostało potwierdzone przez test naszego redaktora.

Czy muszę zmienić dietę podczas przyjmowania Citro Slim?

Zmiana sposobu odżywiania nie jest konieczna, ale wspomoże Twoją dietę i szybciej osiągniesz sukces.

Jak długo można przyjmować Citro Slim?

Ponieważ kapsułki Citro Slim są wykonane z czysto naturalnych składników i nie ma żadnych znanych skutków ubocznych, można również przyjmować kapsułki na stałe.

Czy mogę zamówić Citro Slim z Amazon lub eBay?

Jeśli chcesz mieć pewność, że zamawiasz oryginalny produkt, nie powinieneś zamawiać kapsułek z eBay lub Amazon.

Czy Citro Slim jest dostępny w aptekach?

Kapsułki są over-the-counter i nie są dostępne w lokalnych lub internetowych aptekach.

Czy są jakieś fałszywe oferty Citro Slim?

Tak, niestety zawsze są fałszywe produkty w Internecie, które są całkowicie nieskuteczne ze względu na ich składniki. Zalecamy zatem zakup kapsułek Citro Slim w sklepie internetowym. Tutaj możesz mieć pewność, że otrzymasz oryginalne kapsułki.

Recenzja Citro Slim

Kapsułki Citro Slim mogą skutecznie wspierać Cię w drodze do pożądanej wagi. Dzięki swoim naturalnym składnikom mają działanie hamujące apetyt i w szczególny sposób zapobiegają zachciankom. W ten sposób możesz zredukować lub utrzymać swoją wagę w zdrowy sposób, bez głodzenia się i liczenia kalorii. To sprawia, że jest łatwy do podjęcia i można w pełni skoncentrować się na swojej pożądanej wagi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here