koktajl odchudzający Choco Lite opinie forum allegro cena
Choco Lite – Opinie oraz efekty i skład. Czy warto?
3.4 (67.14%) 14 głosy

Ostatnio miałam okazję poznać dość nietypowy produkt na odchudzanie, który dostępny jest w Polsce od połowy 2017 roku w formie… koktajlu odchudzającego. Mowa o Choco Lite, który cieszy się niemałą popularnością wśród osób, które by chciały zrzucić zbędną wagę. Duża część osób to praktycznie kobiety, ale ten suplement przeznaczony jest również dla mężczyzn, dlatego płeć w przypadku tego produktu nie ma znaczenia. Postanowiłam zrobić wyczerpującą recenzję na jego temat, ponieważ co jakiś czas napływają do mnie pytania na temat tego koktajlu, dlatego też w tej publikacji poznamy takie szczegóły jak efekty możliwe do osiągnięcia za jego pomocą podane przez producenta oraz jego skład a także co najważniejsze opinie osób, które miały okazję sprawdzić omawiany koktajl na odchudzanie i podzielić się swoimi doświadczeniami na jego temat. Oczywiście w tej recenzji znajdziemy omówione też takie kwestie jak odpowiednie dawkowanie czy też ewentualne skutki uboczne tego produktu a także informacje gdzie go kupić i w jakiej cenie. Czy warto kupić koktajl na odchudzanie Choco Lite? Postaram się nieco ułatwić odpowiedź na to pytanie poniższą recenzją.

Skład Choco Lite

Postanowiłam, że najpierw zacznę od składu, ponieważ jest to niema najważniejsza kwestia każdego produktu przeznaczonego na odchudzanie. W przypadku koktajlu odchudzającego Choco Lite brzmi następująco.

 • Kakao – dość popularny składnik, raczej nie muszę przedstawiać w jakiej branży jest najczęściej stosowany, jednak w przypadku omawianego produktu ma zmniejszyć apetyt na słodyczy oraz poprawiać nastrój. Zawiera on potas, magnez oraz żelazo i wapń.
 • Spirulina – środek często stosowany w różnego rodzaju suplementach, dość znany z tego, że jego zadaniem jest usuwanie nadmiaru wody z organizmu.
 • Brązowy ryż – ciekawie brzmiący składnik. Jego zadaniem jest regulacja odpowiedniej pracy układu pokarmowego. W przypadku omawianego koktajlu ma być niejako „zapychaczem” głodu, a więc powinien zniwelować chęć podjadania, co zwykle prowadziło do spożywania zbędnych kalorii.
 • Soja – zastosowana w omawianym produkcie ma pomóc w procesie spalania zbędnego tłuszczu.
 • Groszek – jego zadaniem jest przyspieszenie przemiany materii.
 • Gryka – jego działanie charakteryzuje się pielęgnacją flory bakteryjnej jelit.
 • Glukomannan – dość nietypowy z nazwy składnik, którego zadaniem jest wspomaganie procesu spalania zbędnej tkanki tłuszczowej.

Więcej informacji na temat składu można znaleźć na ulotce na oficjalnej stronie producenta. W razie wątpliwości co do składu warto skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Efekty Choco Lite

W chwili obecnej udało mi się zebrać niewiele danych na temat efektów możliwych do osiągnięcia, podanych przez producenta. Warto pamiętać, że jako koktajl odchudzający powinien być bardziej przyswajalny niż tabletka, jednak jest to tylko moja teoria. W sieci podane są następujące efekty tego preparatu:

 • Szybkie spalanie zbędnej tkanki tłuszczowej.
 • Przyspieszenie procesu metabolizmu.
 • Uczucie sytości a więc zmniejszenie apetytu na zbędne kalorie.
 • Usuwanie cellulitu.
 • Poprawa nastroju podczas suplementacji.

Można śmiało podsumować, że poprzez powyższe efekty omawiany koktajl odchudzający ma mieć szerokie działania poza procesem odchudzania. Czy efekty za pomocą Choco Lite są możliwe do osiągnięcia? Postarałam się tego dowiedzieć poznając opinie z sieci, dlatego zapraszam do zapoznania się z poniższą kwestią.


Ranking Tabletek na Odchudzanie - Listopad 2019r

Ostatnia aktualizacja rankingu: 18.01.2020

Opinie Choco Lite

Omawiany suplement dostępny jest od dość wystarczającego czasu, by mógł zebrać odpowiednią ilość opinii z których klasycznie jak to w moich recenzjach możliwe jest wyciągnięcie ciekawych wniosków na podstawie wypowiedzi osób stosujących ten produkt. Niestety w chwili obecnej większość opinii na temat koktajlu Choco Lite są negatywne. Najczęściej powodem takiego stanu rzeczy jest niska skuteczność tego preparatu. Wiele osób praktycznie żali się, iż nie osiągnęli zadowalającego efektu przy stosowaniu tego koktajlu. Z wielu wypowiedzi można także się dowiedzieć, że produkt może nawet tuczyć. Nie chciałabym jednak mieszać mojej opinii, jednak na podstawie takich komentarzy można dojść do pewnych wniosków, takich że suplement ten nie jest wart zakupu. No cóż, mówi się trudno, ale na szczęście na polskim rynku dostępnych jest naprawdę dużo tego typu preparatów. Oczywiście można śmiało zapoznać się z opiniami na temat tego koktajlu odchudzającego na różnego rodzaju stronach internetowych, blogach czy też portalach społecznościowych a nawet na forach dyskusyjnych, bardzo często na forum Kafeteria. Podsumowując więc kwestię opinii w przypadku dalszego zainteresowania tym koktajlem polecam zapoznać się z kolejnymi kwestiami omówionymi poniżej.

Skutki uboczne Choco Lite

Przeglądając opinie nie natknęłam się na informacje w wypowiedziach, z których można by było dowiedzieć się o skutkach ubocznych tego suplementu. Warto jednak w ramach wątpliwości skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą przed jego nabyciem.

Dawkowanie Choco Lite

Wiele produktów przeznaczonych na odchudzanie zwykle dostępnych jest w formie kapsułek, jednak w przypadku omawianego Choco Lite mamy tu do czynienia z rozpuszczalnym proszkiem z którego należy zrobić koktajl odchudzający. Jet to trochę czasochłonne i uciążliwe niż w przypadku tabletek, jednak nie jest to trudny proces. Zaleca się zagotowanie 250 mililitrów mleka by móc dosypać do niego proszek omawianego produktu: 2-3 łyżki w przypadku stosowania przez mężczyznę, natomiast 1-2 łyżki w przypadku stosowania przez kobietę. Producent zaleca zastąpienie swoim koktajlem jednego posiłku, co też dla niektórych osób może okazać się nawet wyzwaniem.

Cena Choco Lite

Koktajl jak na słabe efekty w procesie odchudzania jest dość drogi, bo jego cena wynosi aż 129 złotych a jego stosowanie ma starczyć na 2-4 tygodnie.

Gdzie kupić Choco Lite

Recenzowany przeze mnie koktajl na odchudzanie dostępny jest bez recepty co jest dobrą wiadomością. Złą jest jednak, iż jego zakup nie jest możliwy w aptekach a jedynie na oficjalnej stronie producenta z którego moim zdaniem jest najbezpieczniej zamówić. Warto zastanowić się nad suplementacją innym preparatem, ponieważ jak już wiemy opinie o Choco Lite są w większości negatywne.

Co na odchudzanie zamiast Choco Lite?

Probiox Plus odchudzanieJeżeli nadal poszukujesz czegoś co pomoże Tobie schudnąć bez wysiłku, to od siebie mogę polecić Probiox Plus o którym już zdążyłam napisać dość wyczerpującą recenzje. Nie jest to drogi preparat i w moim przypadku pomógł mi pozbyć się zbędnych kilogramów bez zmiany swojego stylu życia, być może pomoże i Tobie. Myślę, że jest to dobra alternatywa, tym bardziej że wiele osób poleca Probiox Plus na odchudzanie – taki wniosek można wyczytać z opinii dostępnych w sieci a Ja osobiście się o tym przekonałam. Skład jest bezpieczny, dość charakterystyczny, efekty obiecywane przez producenta również ciekawe, ale nie będę się rozpisywać, kupisz go pod poniższym przyciskiem. Życzę udanej suplementacji!

Szczegóły i zakup Probiox Plus

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here