efekty BurnBooster opinie suplement na odchudzanie tabletki gdzie kupić bez recepty
BurnBooster – Czy odchudza? Poznaj prawdziwe opinie i efekty
3.1 (62.67%) 15 głosy

W ostatnim czasie natrafiłam na dość ciekawy z nazwy suplement na odchudzanie, który dostępny jest od kilku lat w Polsce i wyłącznie. Preparat BurnBooster – tak nazywa się omawiany w tej publikacji produkt, który przeznaczony jest na odchudzanie. Można go zakupić całkowicie legalne, bez recepty co dla pewnych osób może być niemałym ułatwieniem. W tej recenzji zawarte zostały pewne dość istotne kwestie takie jak jego skład, który pozwoliłam omówić w ogólny sposób, także efekty które według producenta możliwe są do osiągnięcia i co chyba najważniejsze – opinie suplementu, ponieważ to właśnie wypowiedzi osób, które miały okazję stosować omawiany preparat pozwolą nam ocenić ryzyko nieudanego zakupu, najczęściej dostępne na stronach internetowych, forach dyskusyjnych takich jak forum Kafeteria oraz na portalach społecznościowych i wielu innych miejscach w sieci. Oczywiście pozwoliłam sobie wspomnieć o innych niemniej istotnych aspektach takich jak jego odpowiednie dawkowanie czy też jego ewentualne skutki uboczne które mogły by występować podczas suplementacji. Oczywiście na samym końcu podane zostały dane gdzie kupić i w jakiej cenie omawiany preparat. Tak więc do sedna: Czy tabletki na odchudzanie BurnBooster są skuteczne przy procesie odchudzania? Na to pytanie nie odpowiem, ponieważ decyzja należy do Ciebie, jednak na podstawie tej recenzji dowiesz się kilku istotnych informacji o jego sensowności zakupu.

Skład BurnBooster

Wiemy już, że jego skład jest legalny a więc nie powinien powodować bardzo groźnych skutków ubocznych, jednak w ramach wątpliwości konieczna jest konsultacja z lekarzem lub farmaceutą. Możliwe, iż w składzie omawianego suplementu występują groźne alergeny, dlatego też przed kuracją warto zapoznać się z ulotką gdzie zawarte być powinny pewne istotne informacje. W składzie powinniśmy znaleźć ekstrakt z zielonego jęczmienia, który jest dość powszechny w różnych preparatach przeznaczonych głównie na wspomaganie procesu odchudzania np. w GM Forte. Ekstrakt ten ma dostarczać wiele witamin oraz minerałów jak magnez, wapń, potas, żelazo, kwas foliowy i aminokwasy. Następnym dość ciekawym składnikiem zawartym w składzie BurnBooster ma być pieprz kajeński, którego zadaniem jest przyspieszenie tempa spalania zbędnego tłuszczu. Ma także hamować apetyt na zbędne kalorie, co również teoretycznie powinno przyłożyć się do zmniejszenia zbędnej wagi ciała. Kolejnym składnikiem, również dość często spotykanym w preparatach na odchudzanie jest garcinia gambogia i charakteryzuje się niemal tym samym, co poprzednio omówiony składnik, a więc hamowaniem apetytu na zbędne posiłki. Zapewnia także długotrwałe uczucie sytości i co jest warte podkreślenia, ma wpływać na obniżenie złego cholesterolu. Więcej danych na temat składu omawianego suplementu można wyczytać na oficjalnej stronie producenta.

Opinie BurnBooster

Jako, że ten preparat jest dość od dawna dostępny w Polsce, nie miałam problemów z odnalezieniem wypowiedzi osób, które miały już okazję sprawdzić ten produkt i podzielić się wrażeniami. Niestety w chwili gdy napisałam ten artykuł większość opinii o BurnBooster jest negatywnych. Wiele osób skarży się na brak skuteczności w odchudzaniu, zdarzają się również negatywne komentarze na temat zbyt wysokiej ceny oraz wielu innych kwestii o których można wyczytać w sieci. Dostępne są na różnego rodzaju stronach internetowych, najczęściej na forach dyskusyjnych ale też na blogach i portalach społecznościowych, więc wyszukanie konkretnych opinii nie powinno być wielkim problemem. W chwili obecnej opinie nie zachęcają do zakupu omawianego preparatu.


Ranking Tabletek na Odchudzanie - Listopad 2019r

Ostatnia aktualizacja rankingu: 23.01.2020

Efekty BurnBooster

Jako, iż opinie świadczą o dość niskiej skuteczności omawianego suplementu, postanowiłam iż dalsze kwestie omówię nieco krócej. Kwestia efektów według producenta prezentuje się następująco:

  • Szybsze spalanie tłuszczu.
  • Obniżenie poziomu cholesterolu.
  • Zastrzyk energii.
  • Przyspieszony metabolizm.
  • Mniejszy apetyt.
  • Oczyszczenie organizmu.

Warto pamiętać, iż są to tylko teoretyczne efekty, które możliwe są do osiągnięcia ale przez producenta, ponieważ praktycznie żaden z opiniujących nie pochwalił się swoimi efektami na tyle obiektywnie, by móc w to uwierzyć, dlatego zalecałabym wstrzymanie się z zakupem omawianego preparatu na jakiś czas.

Skutki uboczne BurnBooster

Wśród opiniujących nie dowiedziałam się o efektach ubocznych jakoby miały występować, oczywiście nie wliczając w to zbieranie wagi (zamiast chudnięcie) w niektórych przypadkach.

Dawkowanie BurnBooster

Omawiane tabletki jak z resztą każde inne mają wyznaczone pewne zalecenia co do suplementacji. W przypadku omawianego preparatu zaleca się przyjmowanie 2 kapsułek dziennie, każda 20 minut przed posiłkiem popijając szklanką czystej wody. Jego suplementacja przeznaczona jest wyłącznie dla osób dorosłych, dlatego suplement ten powinien być przechowywany w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Cena BurnBooster

Tabletki te nie należą do tanich. Aby poznać cenę należy wejść na oficjalną stronę producenta i wypełnić formularz. Jest to bardzo dziwną praktyką, nigdy się nie spotkałam z tego typu ukrywaniem ceny.

Gdzie kupić BurnBooster

Jak już wcześniej wspomniałam, suplement ten dostępny jest bez recepty. Nie znajdziemy go jednak w aptekach, także na serwisach typu OLX i Allegro. Jego sprzedaż odbywa się na oficjalnej stronie producenta. Warto jednak w obecnej chwili wstrzymać się z jego zakupem, ponieważ większość opinii nie jest przychylnych temu preparatowi. Warto zastanowić się nad zamiennikiem preparatu na odchudzanie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here